2019 Opel Corsa
Дата: 12.16.2019

BEST BUY CAR ВО ЕВРОПА

Новата CORSA, доби уште едно престижно признание. Меѓународното жири на AUTO BEST составено од новинари специјализирани во автомобилската дејност од...
прочитај повеќе
REXTON
Дата: 12.14.2019

НОВИОТ REXTON G4

Најновата, четврта генерација на REXTON G4 е првиот модел на Корејскиот производител на премиум автомобили од SUV класата - SsangYong,...
прочитај повеќе
classic-gamma
Дата: 12.05.2019

PIAGGIO APE CLASSIC

Легендарниот комерцијален моторцикл на PIAGGIO. моделот Ape Classic, нуди уникатен микс на препознатлива форма, изглед, дизајн и функционалност. Овој шармантен...
прочитај повеќе
28167040_597092220629800_7776889126839681462_n
Дата: 11.17.2019

LIQUI MOLY НА МАКЕДОНСКИ

LIQUI MOLY, најдобриот бренд во својата класа на моторни масла, адитиви и сервисни препарати, според читателите на највлијателните Германски списанија,...
прочитај повеќе