zimski gumi
Дата: 01.07.2020

DAYTON СО ПОПУСТ ДО 33%

Пред првиот снег во Македонија, во новиот Сервис за замена и балансирање гуми на Аутомакедонија во населбата Кисела Вода, можете...
прочитај повеќе
FIRESTONE 900
Дата: 01.07.2020

FIRESTONE СО 35% ПОПУСТ

Во новиот центар за гуми на Аутомакедонија, во населбата Автокоманда, сега можете да ги добиете и зимските гуми на FIRESTONE...
прочитај повеќе
© Foto: Per Pettersson.
Дата: 01.07.2020

BRIDGESTONE СО 35% ПОПУСТ

Во новиот Сервис за замена и балансирање гуми на Аутомакедонија во населбата Кисела Вода, во тек е голема сезонска распродажба...
прочитај повеќе
7P_LHD1
Дата: 12.21.2019

НОВИОТ SSANG YONG KORANDO

Аутомакедонија, со голема чест и задоволство, ја доби можноста да и ја претстави на јавноста во нашата земја - најновата,...
прочитај повеќе
2019 Opel Corsa
Дата: 12.16.2019

BEST BUY CAR ВО ЕВРОПА

Новата CORSA, доби уште едно престижно признание. Меѓународното жири на AUTO BEST составено од новинари специјализирани во автомобилската дејност од...
прочитај повеќе
REXTON
Дата: 12.14.2019

НОВИОТ REXTON G4

Најновата, четврта генерација на REXTON G4 е првиот модел на Корејскиот производител на премиум автомобили од SUV класата - SsangYong,...
прочитај повеќе
classic-gamma
Дата: 12.05.2019

PIAGGIO APE CLASSIC

Легендарниот комерцијален моторцикл на PIAGGIO. моделот Ape Classic, нуди уникатен микс на препознатлива форма, изглед, дизајн и функционалност. Овој шармантен...
прочитај повеќе