corsa
Дата: 02.20.2020

OPEL TOTAL MOBILITY

Opel Total Mobility е најновата пакет услуга на Аутомакедонија и Ауто 1 Рент, дизајнирана специјално за Вашиот бизнис. Со новиот Opel Total...
прочитај повеќе
opel_grandland_x_exterior_21x9_gr18_e01_181
Дата: 02.14.2020

OPEL СО КАМАТА 3,5%

Аутомакедонија објавува специјална акција за најпродаваните модели на OPEL во компактната и SUV класа. Најновата генерација на OPEL ASTRA K и...
прочитај повеќе
2019 Opel Corsa
Дата: 12.16.2019

BEST BUY CAR ВО ЕВРОПА

Новата CORSA, доби уште едно престижно признание. Меѓународното жири на AUTO BEST составено од новинари специјализирани во автомобилската дејност од...
прочитај повеќе
2019 Opel Corsa-e
Дата: 12.04.2019

ПРИСТИГНА НОВАТА CORSA

Пристигна. Новата Opel Corsa. Миленикот на сите генерации, од денес во салонот на Аутомакедонија! Посетете не во салонот во Автокоманда...
прочитај повеќе