corsa
Дата: 02.20.2020

OPEL TOTAL MOBILITY

Opel Total Mobility е најновата пакет услуга на Аутомакедонија и Ауто 1 Рент, дизајнирана специјално за Вашиот бизнис. Со новиот Opel Total...
прочитај повеќе
opel_grandland_x_exterior_21x9_gr18_e01_181
Дата: 02.14.2020

OPEL СО КАМАТА 3,5%

Аутомакедонија објавува специјална акција за најпродаваните модели на OPEL во компактната и SUV класа. Најновата генерација на OPEL ASTRA K и...
прочитај повеќе
mala proverka
Дата: 02.14.2020

92% ПОПУСТ НА ГРУПЕР

Искористете ја најновата акција и добијте 92% попуст на редовната цена за комплетна сезонска проверка на возилото. Акцијата важи само...
прочитај повеќе
korando11
Дата: 02.01.2020

ТЕСТ SSANGYONG KORANDO

Првпат претставен уште во раните 80-ти, Korando е првото возило на јужнокорејскиот бренд SsangYong, кој континуирано се развива што е...
прочитај повеќе
© Foto: Per Pettersson.
Дата: 01.07.2020

BRIDGESTONE СО 35% ПОПУСТ

Во новиот Сервис за замена и балансирање гуми на Аутомакедонија во населбата Кисела Вода, во тек е голема сезонска распродажба...
прочитај повеќе