opel_astra_notchback_exterior_21x9_as16_e03_093_ons

ASTRA SEDAN ЗА 12.950 ЕВРА!

Преку 11 милиони купувачи, веќе ја избраа својата Astra! Изберете ја и Вие својата богато опремена Astra Sedan, со 1.4 Турбо бензински мотор со 140ks, сега по цена од 12.950€!

Од богатиот пакет на опрема издвојуваме:

  • Мултимедија систем со 7 инчен дислпеј во боја, IntelliLink и Bluetooth конекција
  • Клима уред
  • Електрика на прозори напред и назад
  • Борд компјутер
  • Темпомат
  • Светла за магла
  • ABS, ESP, TPMS

Тука е и можноста за плаќање на рати, со минимално учество од 20% и рок на отплата до 84 месеци.

Месечната рата изнесува само 148€.

Направете тест возење во салонот на Аутомакедонија и дознајте зошто токму Opel Astra Sedan е најпродаван седан во класата!