opel_astra_hatchback_led_lights_21x9_as17_e02_255_ons(2)

ПОПУСТИ ЗА – OPEL ASTRA K

ASTRA K

Овој Ноември искористете ја новата Astra K понуда – сега со дополнителен попуст од 500 евра!
За сите резервации направени до 30.11 добијте:
➡️ Акциска цена со дополнителни 500 евра попуст;
➡️ Пакет опрема вклучен во цената: металик боја, алуминиумски фелни, паркинг сензори, двозонски клима уред, инфозабавен систем со IntelliLink, Bluetooth и USB конекција;
➡️ Плаќање на кредит или лизинг, со или без учество;
➡️ 4 години Opel Flex Care гаранција
➡️ Возила на лагер
➡️ Замена Старо за ново
Многу причини за да не посетите и да станете дел од големото семејство на Аутомакедонија!