go4-branding-na-prozor-230x250cm-01

НЕВЕРОЈАТНА ЛИЗИНГ ПОНУДА

Три партнери, три автомобили, три неверојатно поволни каматни стапки!
Аутомакедонија, С Лизинг и Шпаркасе Банка Ви ја претставуваат – Најдобрата понуда за 2016 година!
Со ултра поволниот GO4 пакет, најпродаваните модели на OPEL – Corsa, Astra и Insignia, сега може да ги добиете со неповторливo атрактивна каматна стапка!
Прекрасната градска убавица Corsa – може да ја возите со каматна стапка од неверојатни – 0,99%

corsa-kamata-copy
Новата Astra (Aвтомобил на годината) – со каматна стапка од 1,96%

astra-kamata
Феноменалната лимузина Insignia – со GO4 камата од 2,25% и цена од никогаш подобри – 15.230 евра!

insignia-kamata
Звучи одлично… нели?

go4
А со специјалната кредитна линија на Шпаркасе Банка – Стартувај и вози – до новиот автомобил можете да дојдете и со 0% учество, на 96 месеци, без задолжителни трошоци за каско!

startuvaj-i-vozi
Јавете ни се, посетете не, закажете состанок со нашите продажни консултанти, направете тест возење…
Дозволете да ја изработиме најдобрата – “tailor made” понуда само за Вас!
Ново си е ново… а ние сме тука да ви направиме фер проценка и на вашето половно, користено возило…
И да… почнуваме со работа… утре од 08:30 часот!
Побрзајте… бидејќи понудата се однесува на ограничена бројка на возила!

Закажување термин во нашиот Аутомакедонија BDC Call Центар на :
тел. 02 3103 130… servis@automakedonija.com.mk