go4На Ваше барање и оваа година продолжуваме со најатрактивниот финансиски аранжман – GO4 лизинг, со Аутомакедонија и С Лизинг.

Eдноставно и фер, Вие бирате – најниска камата или најниска рата.

Се што треба да направите е да се јавите на 3103 130 и да закажете VIP состанок со нашите продажни советници, а ние ќе се погрижиме да добиете:

  • Најдобра понуда на пазарот со каматна стапка од 0,98% во зависност од избраниот модел
  • Голем избор на автомобили на лагер
  • Замена “Старо за ново” и брза, едноставна процена на Вашето возило
  • Аутомакедонија CLUB картичка и да ги користите многуте попусти за Вашиот автомобил, без разлика дали Ви требаат зимски гуми,  сервис, осигурување, технички преглед или само сезонска проверка.

Во продолжение може да погледнете преглед на најинтересните понуди во нашиот продажен салон:

OPEL CORSA  со 5 врати; 1.2 бензин

cq5dam.web.1280.1280-11

Ниво на опрема Enjoy:

Клима уред со филтер за честички, светла за магла, кожен волан, аларм, паркинг сензори назад, темпомат, hill hold & start систем, ABS+ESP, 6 воздушни перничиња,

последна генерација на инфозабавен систем со 7 инчен екран на допир во боја, автоматско препозанавње на музика (наслов, албум, изведувач), Bluetooth audio streaming – проекција на телефонски именик и листа на повици на екран, прикажување на видеа, слики, музика преку USB interface, гласовна контрола, интеграција со Apple и Android апликации, 6 звучници, команди на волан; монохроматски 3,5 инчен инфо дисплеј за возач…

Информативна пресметка за GO4 пакет со најниска камата или најниска рата:

УЧЕСТВО РАТА БРОЈ НА РАТИ КАМАТА
Opel Corsa 3514 eur 207 eur 36 0,98%
Opel Corsa 3514 eur 130 eur 60 2,42%

 

OPEL MERIVA со 5 врати; 1.4 бензин

meriva 4

Ниво на опрема Selection:

Клима уред со филтер за честички, светла за магла, радио CD, ABS + ESP, Hill Start Assist, предни воздушни перничиња, Flex Doors иновативен концепт на отворање на врати, IneliLink и USB конекција, радио команди на волан…

Информативна пресметка за GO4 пакет со најниска камата или најниска рата:

УЧЕСТВО РАТА БРОЈ НА РАТИ КАМАТА
Opel Meriva 3730 eur 222 eur 36 2.07%
Opel Meriva 3730 eur 140 eur 60 3.07%

 

OPEL ASTRA SEDAN  1.6 бензин

Opel_Astra_Exterior_Design_992x374_as16_e04_091

Ниво на опрема Enjoy:

Клима уред, предни и странични воздушни перничиња и воздушни завеси, ABS + ESP, патен компјутер, темпомат, електрика на прозори напред и назад, радио CD400 со IneliLink и USB конекција, радио команди на волан, 460 lit багажен простор…

Информативна пресметка за GO4 пакет со најниска камата или најниска рата:

УЧЕСТВО РАТА БРОЈ НА РАТИ КАМАТА
Opel Astra Sedan 4200 eur 250 eur 36 3.06%
Opel Astra Sedan 4200 eur 158 eur 60 3.65%

 

OPEL ASTRA K  1.4 бензин

 

11036328_860764053959335_6962945493276915405_nНиво на опрема Enjoy:

Клима уред, воздушни перничиња за возач, совозач, странични и завеси, ABS + ESP, Hill Start Assist, LED дневни светла, наслон за рака за возач, патен компјутер, темпомат, електрика на прозори напред и назад, последна генерација на инфозабавен систем со 7 инчен екран на допир во боја, автоматско препозанавње на музика (наслов, албум, изведувач), Bluetooth audio streaming – проекција на телефонски именик и листа на повици на екран, прикажување на видеа, слики, музика преку USB interface, гласовна контрола, интеграција со Apple и Android апликации, 6 звучници, команди на волан; монохроматски 3,5 инчен инфо дисплеј за возач…

Информативна пресметка за GO4 пакет со најниска камата или најниска рата:

УЧЕСТВО РАТА БРОЈ НА РАТИ КАМАТА
Opel Astra К 4690 eur 280 eur 36 2,12%
Opel Astra К 4690 eur 175 eur 60 3,10%


Opel Insignia 1.4 Turbo бензин

Opel_Insignia_hatchback_key-visual_992x425_145_SF_ATL_Insignia_Notchback_48sheet_without_IntelliLink

Ниво на опрема Drive:

ABS + ESP – електронски програм за стабилност, воздушни перничиња за возач и со-возач, фронтални и странични, воздушни завеси напред, светла за магла, Sight Пакет- внатрешен ретровизор осетлив на светлина, сензор за дожд, автомактска контрола на светла со тунел детектор, аларм, електрична паркинг кочница со HSА, кожен волан, патен компјутер, темпомат, наслон за рака напред и назад со простор за остава, електронски клима уред со климатизација во две зони, сензор за влажност на воздухот, електрика на прозорци напред и назад, паркинг сензори напред и назад, радио RF400 Color (4.2”Color инфо дисплеј, 7 премиум звучници, USB, Bluetooth, аудио команди на волан, кратка кровна антена), алуминиумски бандажи 18”

Информативна пресметка за GO4 пакет со најниска камата или најниска рата:

УЧЕСТВО РАТА БРОЈ НА РАТИ КАМАТА
Opel Insignia 5890 eur 350 eur 36 2,60%
Opel Insignia 5890 eur 220 eur 60 3,38%